ASISTENT/KA STAVEBNÍHO PROJEKTU, Praha Černý Most

Pro našeho klienta, renomovanou zahraniční investiční společnost se zacílením na komerční nemovitosti, jež je vlastníkem největších nákupních center v Praze, hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici: ASISTENT/KA STAVEBNÍHO PROJEKTU.

Požadujeme předchozí prokazatelné administrativní, organizační zkušenosti. Pečlivost, systematičnost, anglický jazyk na úrovni B2.

Nástup možný od května/ dle domluvy

Pracoviště: Praha - Černý Most

Náplň práce

  • dohled nad denní agendou kanceláře - administrativní úkoly dle potřeby - plánování schůzek, udržování pořádku v kanceláři
  • včasné zajištění a doplnění kancelářských potřeb
  • zpracování příchozí a odchozí pošty, třídění, distribuce
  • agenda spojena s archivem smluv
  • digitalizace dokumentů pro snadný přístup a ukládání
  • zadávání smluv a faktur do interního systému
  • vytváření objednávek na nezbytné zboží, služby a stavební práce
  • budete primární kontaktem pro ostatní kolegy i napříč týmy a pro externí dodavatele
  • správa výkresů - správné označení, archivace,
  • zajištění všech potřebných dokumentů k prezentaci a diskuzi na návštěvní dny
  • plánování a koordinace návštěv mezi stavbou a centrální kanceláří
  • spolupráce s účetním oddělením - předkládání faktur a kontrola, že byly všechny uhrazeny v řádném termínu

Požadujeme

  • úspěšně ukončené min. bakalářské vzdělání
  • předchozí prokazatelné a silné zkušenosti z administrativní a organizační pozice
  • AJ - úroveň B2 - písemná, ústní
  • MS Office - běžná uživatelská znalost, práce s Excelem, Wordem
  • pečlivost, systematičnost, organizační typ, orientace na detail, zodpovědnost

Nabízíme

  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • atraktivní finanční ohodnocení - na základě předchozích zkušeností
  • bohatý benefitní balíček
  • stravenkový paušál v hodnotě 160 Kč/den - od začátku pracovního poměru
  • FLEXIPASSY v hodnotě 850 Kč/měsíc – od začátku pracovního poměru
  • proplacení ročního kuponu MHD
  • proplácení prvních třech dnů nemoci
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • 25 dnů dovolené
  • možnost HO - jeden den v týdnu
  • doba trvání projektu do konce roku 2025
  • nástup možný ihned/dle domluvy
  • pracoviště s výbornou dopravní dostupností

V případě zájmu nám prosím zašlete Váš aktuální životopis ideálně s průvodním dopisem. Děkujeme.

Petra Babková
Telefon: +420 234 715 000