Executive search

Přímé vyhledávání, oslovení a výběr klíčových manažerů a špičkových pracovníků pro vrcholové pozice.  Kdy využít služby executive search

  • znáte zaměstnance, které chcete získat a potřebujete je oslovit na přímo prostřednictvím profesionálů
  • rádi byste oslovili špičkové pracovníky, kteří nečtou běžné inzeráty s nabídkami práce

Jak probíhá headhunting?

  • vytipujeme vhodné kandidáty na základě vašeho zadání nebo našeho know-how a zkušeností
  • oslovíme vybraného kandidáta s vaší nabídkou práce vhodnou formou, představíme věrohodně vaši společnost i konkrétní pozici, aby očekávání na obou stranách byla v souladu
  • v případě zájmu kandidáta vám prostředkujeme schůzku
  • provizi hradíte až v případě úspěšného výsledku

Proč při hledání vrcholových manažerů spolupracovat s námi?

Víme, jak potenciální zaměstnance oslovit i jakým způsobem prezentovat vaši nabídku práce, aby kandidáta zaujala..

Máme dlouholetou praxi v náboru špičkových manažerů i specialistů. Jsme si vědomi, že diskrétnost je podmínkou úspěšného výsledku v oblasti přímého oslovení.

Známe dobře trh a klíčové osoby v top managementu českých firem. Umíme jednat s manažery všech úrovní a dodat jim pocit exkluzivity. Headhunting je pro nás vždy výzvou a věnujeme maximální úsilí naplnění představ obou zapojených stran.

Rozdíl mezi executive search a recruitmentem

Pokud si nejste jisti, jestli zvolit službu executive search/headhuntingu nebo klasického recruitmentu, nejlépe uděláte, pokud nás kontaktujete a probereme konkrétní možnosti.

Obecně platí, že executive search je služba vhodná pro obsazení vysokého managementu a exkluzivních pozic specialistů. Většinou je potřeba oslovit kandidáty, které aktivně nehledají novou práci a proto je k úspěchu potřeba know-how zkušeného headhuntera.

Klasický recruitment je možné využít pro všechny zaměstnance na pozicích od středního managementu po řadové pracovníky. Často jsou oslovování kandidáti, kteřá aktivně novou práci hledají a aplikují se standardní procesy a metody výběrového řízení.

Výběrová řízení

Máme dlouholeté zkušenosti s pořádáním výběrových řízení na všech manažerských úrovních.

Naši odborní konzultanti přesně dodržují zadání a představy klienta a snaží se o maximálně individuální přístup. Dle vašich požadavků zapojíme do výběrového řízení testy, případové studie, assesment centra, reference. Klademe důraz na preciznost a transparentnost výběru vhodného uchazeče a celého procesu výběrového řízení.