Nabídky práce a služby pro uchazeče

Potřebujete poradit a pomoci s hledáním nového pracovního místa? Hledáte brigádní přivýdělek nebo chcete kompletně změnit vaši kariérní cestu? Jste na správném místě. Nabízíme volná pracovní místa a brigády nejen v Praze a Brně, ale po celé ČR.

Nabídky zaměstnání

Toužíte po změně zaměstnání nebo hledáte nové pracovní uplatnění? Přejděte na aktuální nabídku volných pracovních pozic na plný nebo částečný úvazek:

Nabídky zaměstnání

Nabídky brigád

Hledáte zajímavou brigádu ke studiu nebo krátkodobý přivýdělek? Prohlédněte si naši aktuální nabídku brigád:

Nabídky brigád

Užitečné vzory

Připravili jsme pro vás užitečné dokumenty, které vám usnadní nejen hledání nové práce. Potřebujete vzorové CV, motivační dopis nebo výpovědi z pracovního poměru? Přejděte do sekce se vzorovými dokumenty:

Užitečné vzory

  • Jak postupovat při registraci a zájmu o pracovní pozici? Bezplatná registrace je možná osobně návštěvou naší kanceláře či elektronicky prostřednictvím e-mailové adresy uvedené v kontaktech.
  • Pokud vás zaujme některý z inzerátů naší agentury, zašlete spolu s motivačním dopisem (stručné vyjádření proč se o danou pozici ucházíte, jeden odstavec textu stačí) Vaše strukturované CV (přehledně zpracovaný životopis, ideálně s fotografií) na adresu uvedeného konzultanta, případně na adresu info@axial.cz .
  • Po odeslání CV od nás obdržíte automatickou odpověď o doručení Vašeho životopisu a budete vyzváni, abyste zaslali potvrzenou žádost o souhlas se zpracováním osobních údajů. Pak Vás zařadíme do databáze uchazečů.
  • Pokud jste, dle údajů ve Vašem životopise, vhodným kandidátem na některou pracovní nabídku, budete neprodleně přizváni k osobnímu pohovoru. V opačném případě Vás budeme kontaktovat, až když se pro Vás vhodná pracovní nabídka vyskytne. Jako solidní firma Vás musíme upozornit i na situaci, kdy kontaktováni nebudete, pokud pro Vás vhodnou pracovní nabídkou dlouhodobě nedisponujeme. Vzhledem k objemu zpracovaných životopisů není bohužel v našich silách každému ze zájemců se v takovém případě osobně omluvit, ačkoli bychom to velice rádi udělali.
  • Po pohovoru s naším konzultantem se vyjádříte, zda máte zájem, aby byl Váš životopis zaslán do společnosti, u které je volné pracovní místo, na které jste reagovali.
  • Proběhne výběrové řízení, pohovor u firmy. Termín schůzky s Vámi domluvíme a budeme Vás také informovat o výsledcích výběrového řízení.
  • V případě úspěšného výběrového řízení se domluvíte na podmínkách nástupu do nového zaměstnání.
  •  Ať už výběrové řízení dopadne jakkoli, vždy od nás získáte zpětnou vazbu a souhrn rad a doporučení pro Vaši další kariéru.

Děkujeme za Vaši důvěru a s čistým svědomím Vám můžeme garantovat, že dodržujeme veškerá nařízení GDPR a s Vaším životopisem bude nakládáno jen s Vaším souhlasem.­