Samostatná finanční a mzdová účetní, Praha 2, služ.vůz, 50tis.Kč

Pro našeho významného klienta se sídlem v centru Prahy, hledáme samostatnou účetní do malého a příjemného kolektivu.

Náplň práce:

- kompletní vedení účetnictví 4 firem včetně mezd pro cca 20 zaměstnanců

- DPH, KH (měsíční plátce), ČSÚ

- příprava a zpracování měsíčních účetních závěrek a ročních účetních závěrek

- komunikace s příslušnými úřady

- spolupráce s auditorem

Požadavky:

- Odpovídající praxe se samostatným vedením účetnictví

- Znalost účetního programu Pohoda výhodu (nikoliv podmínkou)

- Aktivní přístup, samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme:

- Mzda cca 50 tis. Kč dle praxe, systém finančních bonusů

- Práce je na plný úvazek, možnost částečné práce z domova (po zapracování)

- Možnost služebního bytu

- Zaměstnanecké benefity samozřejmostí (služební vůz, výpočetní technika)

- Stravovací paušál, kompenzace nákladů při práci z domova dle zákona

- Nástup možný dle dohody

Pokud Vás nabídka zaujala, těšíme se na zaslání CV.

Jana Hornová
Telefon: +420 234 715 000