Obchodní zástupce/kyně, služeb. auto, práce v terénu, Praha

Pro našeho klienta, stabilní společnost, aktuálně hledáme vhodné uchazeče na pozici: Obchodní zástupce/kyně

Nabídka je vhodná pro zkušené kandidáty/tky s prokazatelnou předchozí obchodní činností, kteří jsou silní v obchodním vyjednávání a uzavírání obchodů a doplní tak tým obchodních zástupců.

Nabídneme Vám motivující finanční ohodnocení složené s fixní + variabilní složky, služební auto i k soukromým účelům, 25 dnů dovolené, stravenkový paušál a v neposlední řadě i flexibilní pracovní dobu a možnost HO.

Nástup je možný ihned/dle domluvy.

Pracoviště: region Praha + Střední Čechy

Náplň práce:

  • Akvizice nových dodavatelů materiálu ve středočeském kraji + účast na výběrových řízeních
  • Příprava nabídkových cen do výběrového řízení vč. přípravy přehledu (prezentace) materiálů pro klienty
  • Příprava ceníků
  • Udržování a rozvíjení vztahů s obchodními partnery (dodavateli materiálů)
  • Vedení obchodního řízení a efektivní vyjednávání za účelem získání materiálů dle požadavků výroby
  • Analýza trhu ve svěřeném regionu a identifikace nových obchodních příležitostí

Požadavky:

  • Úspěšně ukončené vzdělání SOŠ - ekonomický nebo technický směru
  • Prokazatelná předchozí zkušenost s obchodní činností
  • Přiblížení svých obchodních úspěchů
  • Schopnost samostatně řídit a rozvíjet obchodní činnost
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • MS Office - běžná uživatelská znalost
  • ŘP sk. B - aktivní řidič - práce v terénu

Nabízíme:

  • Pracovní smlouvu u stabilní mezinárodní společnosti s dlouholetou působností
  • Motivující finanční ohodnocení složené z fixní částky - na základě předchozích zkušeností + bonusové částky na základě splnění stanovených obchodních cílů a akvizice
  • Služební auto i k soukromým účelům, notebook, telefon
  • 25 dnů dovolené, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění + další benefity
  • Flexibilní pracovní dobu - hybridní režim - 2x týdně kancelář, 3x týdně práce v terénu
  • Možnost růstu a rozvoje ve společnosti s jedinečnou příležitostí být součástí expanze v regionu
  • Nástup možný ihned/ dle domluvy

Pakliže Vás nabídka oslovila a chtěli byste být zařazeni do výběrového řízení, prosím, zašlete nám svůj aktuální životopis, nejlépe s průvodním dopisem. Děkujeme.

Petra Babková
Telefon: +420 234 715 000