AKTUÁLNÍ VOLNÉ POZICE MFF KV 2022

Novinky Axial

První výběrové kolo v Karlových Varech je plánováno na středu 25.5.2022.

Aktuálně poptáváme uchazeče na následující pracovní nabídky:

- přípravné práce v hotelu Thermal - montáž stánků, stěhování nábytku, úpravy jednotlivých místností pro využití během festivalu apod. Termín 15.6.-14.7.2022. Nutná časová flexibilita, bydliště v blízkosti hotelu Thermal, fyzická zdatnost, spolehlivost, manuální zručnost. V případě zájmu kontaktujte paní Kateřinu Bílou na e-mail: katerina.bila@axial.cz

- prodejní stánek - prodej festivalových předmětů, doplňování zboží, komunikace se návštěvníky. Termín 27.6.- 10.7.2022. Nutná znalost AJ na komunikativní úrovni, zodpovědný přístup, klidná povaha. V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailu: mff@axial.cz.

- výpomoc s "bouráním" festivalu - práce po ukončení festivalu, demontáž, stěhování nábytku, úklid. Termín 10.-12.7.2022. Nutné bydliště v blízkosti hotelu Thermal, fyzická zdatnost. V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailu: mff@axial.cz.

- informace - zajištění chodu informačního stánku v hotelu Thermal. Termín 30.6. - 9.7.2022. Požadujeme velmi dobrou znalost AJ, znalost Karlových Varů a okolí, usměvavou a vstřícnou osobnost. V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailu: mff@axial.cz.