NAŠE SLUŽBY PRO UCHAZEČE

Verze pro tisk

Nabízíme práce a brigády, pomáháme při hledání práce v Praze, Brně a po celé ČR

Informace poskytované subjektu údajů v souladu s ustanovením čl. 13 nařízení Evropského Parlamentu a Rady o ochraně fyzických osob (GDPR).

Práva subjektu údajů při poskytnutí souhlasu se zpracováním osobních údajů (GDPR).

Přejít na nabídku práce

Přejít na nabídku brigád 

Aktuality a poradna

Dokumenty ke stažení

Postupy při registraci a spolupráci se zájemci o trvalý pracovní poměr

 1. Bezplatná registrace je možná osobně návštěvou naší kanceláře či elektronicky přes www.axial.cz
 2. Pokud vás zaujme některý z inzerátů naší agentury, zašlete spolu s motivačním dopisem (stručné vyjádření proč se o danou pozici ucházíte, jeden odstavec textu stačí) Vaše strukturované CV (přehledně zpracovaný životopis, ideálně s fotografií) na adresu uvedeného konzultanta, případně na .
 3. Po obdržení CV od nás obdržíte automatickou odpověď o doručení Vašeho životopisu, budete vyzváni, abyste zaslali žádost o souhlas se zpracováním osobních údajů a zařadíme Vás do databáze.
 4. Pokud jste, dle údajů ve Vašem životopise, vhodným kandidátem na některou pracovní nabídku, budete neprodleně přizváni k osobnímu pohovoru. V opačném případě Vás budeme kontaktovat, až když se pro Vás vhodná pracovní nabídka vyskytne. Jako solidní firma Vás musíme upozornit i na situaci, kdy kontaktováni nebudete, pokud pro Vás vhodnou pracovní nabídkou dlouhodobě nedisponujeme. Vzhledem k objemu zpracovaných životopisů není bohužel v našich silách každému ze zájemců se v takovém případě osobně omluvit, ačkoli bychom to velice rádi udělali.
 5. Po pohovoru s naším konzultantem se vyjádříte, zda máte zájem, aby byl Váš životopis zaslán do společnosti, u které je volné pracovní místo, na které jste reagovali.
 6. Probíhá výběrové řízení, pohovor u firmy, kam jsme zaslali Vaše materiály. Termín schůzky i výsledek tohoto pohovoru vám zprostředkujeme.
 7. V případě úspěšného výběrového řízení se domluvíte na nástupu do nového zaměstnání.
 8. V každém případě od nás získáváte zpětnou vazbu a souhrn rad a doporučení pro Vaši další kariéru.
 9. Veškeré aktuální nabídky práce můžete sledovat na našich www v sekci nabídky práce, dále na významných pracovních portálech ( např. www.jobs.cz, www.prace.cz, www.jobpilot.cz, www.dobraprace.cz, www.jobdnes.cz a mnohé další ).

  

Děkujeme za Vaši důvěru a s čistým svědomím Vám můžeme garantovat, že s Vaším životopisem bude nakládáno jen s Vaším souhlasem.

Jen Vy rozhodujete, kam se bude Vaše kariéra ubírat, Axial Vám na cestě  při hledání práce či brigády může jen maximálně pomoci.

 

Postupy při registraci a spolupráci se zájemci o brigády - dočasnou práci

 

 1. Jako zájemce o příležitostnou práci (brigádu) se můžete bezplatně zaregistrovat osobně či přes www.axial.cz
 2. K registraci je nutné doložit
   • platný občanský průkaz 
   • aktuální telefonické spojení pro možnost kontaktování 
 3. Registrace probíhá každou středu od 14,00 do 16,30 hodin.
 4. Po zaregistrování Vás zařadíme do databáze a průběžně Vám nabízíme příležitostnou práci. Telefonicky nebo zasláním SMS.
 5. Doporučujeme aktivní přístup, v případě zájmu o práci pravidelně kontaktovat naši kancelář.
 6. Veškeré aktuální nabídky dočasných pracovních příležitostí - krátkodobých i dlouhodobých brigád můžete sledovat na našich www v sekci nabídky brigád, dále na významných pracovních portálech ( např. www.jobs.czwww.prace.cz).  

Axial - nabídka práce a brigád, pomoc při hledání práce v lokalitách Praha, Brno a celá ČR