Specialista back office/logistiky s AJ - po-pá, vysoký fix + benefity

Hledáme nového kolegu!

Takového, který doplní naši 5 člennou sehranou partu, která spolu dokáže komunikovat a zároveň si usnadňovat práci.

Takového, který preferuje zázemí menší společnosti, ale má rád jistoty stabilní firmy s mezinárodním přesahem.

Takového, který je pečlivý a na práci oceňuje rozmanitost (chvilka ve skladu, chvilka u PC, chvilka na telefonu se zákazníkem).

Nabídneme super mzdu (vyjednáte si s námi na základě Vašich zkušeností), super šéfe, který Vám bude denně k ruce a v neposlední řadě perfektní sehrané kolegy, kteří Vám pomůžou, když si nebudete vědět rady, protože dělají stejnou práci jako vy!

Co Vám nabídneme?

· Zázemí stabilní společnosti (31 let na trhu)

· Fixní nástupní mzdu 37-40.000 Kč brutto (případně k jednání)

· 13. plat

· Příspěvek na penzijní/ životní pojištění

· Kafeterie

· Stravenkový paušál

· Práci pouze ve všední dny

· Možnost platového i kariérního růstu

· Rozmanitou pracovní náplň

· Spolupráci v menším pracovním týmu, který se doplňuje

Co bude obnášet Vaše práce ?

· Tvorba nabídek

· Příjem zboží do skladu a jeho expedice

· Objednávání dopravy

· Komunikace s klienty

· Intrastat

· Fakturace

Bez čeho se u nás neobejdete?

· Angličtina nebo francouzština na velmi dobré úrovni

· Částečná znalost účetnictví

· Přehled o skladovém hospodářství (kdyžtak naučíme)

· Schopnost multitaskingu

· Komunikační dovednosti

· Znalost sady MS Office

Veronika Čechová
Mendlovo náměstí 149/16
60300 Brno
Česká republika
Telefon: +420 603 226 143