Obchodní zástupce (nářadí) – fix kolem 45.000, auto, benefity, rodinné prostředí

Máte rádi vyváženou kombinaci obchodní činnosti a péče o stálé klienty? Práce pro velké korporáty už Vás nebaví a rádi byste našli stabilní místo u středně velké společnosti, která si Vás bude vážit?

Pokud ano, hledáme právě Vás – nového kolegu, který si vezme pod „palec“ region Severních Čech.

Nabízíme férové jednání s transparentními podmínkami, flexibilitu, stabilní zázemí české firmy (30 let na trhu) s mezinárodním přesahem a velkou mírou svobody a možnosti seberealizace.

Co Vás čeká v běžném pracovním dni?

· Komplexní péče o naše obchodní partnery

· Vyjednávání o objednávkách

· Akvizice nových partnerů

· Prezentace širokého sortimentu specializovaného ručního elektrického nářadí

· Technické poradenství

· Reporting

Co by Vám nemělo chybět?

· Praxe/znalost elektrického nářadí a zahradní techniky

· Ochota cestovat v rámci regionu

· Komunikační dovednosti

· Manuální zručnost

· Řidičský průkaz skupiny B

Co vám můžeme nabídnout?

· Spolupráci na HPP

· Fixní základ kolem 45.000 Kč (dle zkušeností)

· Provizní systém

· Auto i k soukromým účelům

· Práce s kvalitními produkty s více než 90letou tradicí na mezinárodním trhu

· Prostředky k práci (telefon, notebook…)

· 24 dnů dovolené

· Přímé jednání ze strany vedení

Petr Jarolím
Mendlovo náměstí 16
60300 Brno
Česká republika
Telefon: +420 724 509 931