Recepční/Office Assistant s AJ, Praha 4 Chodov

Pro našeho klienta, renomovanou zahraniční investiční společnost se zacílením na komerční nemovitosti, jež je vlastníkem největších nákupních center v Praze, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Recepční/ Office Assistant

Nabídneme Vám zázemí stabilní společnosti, pestrou pracovní agendu i bohatý benefitní balíček.

Nabídka je vhodná pro kandidáty/ky, kteří/é mají předchozí zkušenosti z administrativy, zákaznického servisu nebo obdobné pozice.

Pracoviště: Praha 4 s výbornou dopravní dostupností, hned u metra C

Nástup na pozici je možný ihned/dle domluvy

Náplň práce

  • Administrativní a technická podpora Management týmu
  • Uvádění návštěv, přijímání hovorů
  • Komunikace s nájemci (e-mailová, aplikace Connect, telefonická)
  • Komunikace se servisními organizacemi budovy a nájemci obchodního centra
  • Vyřizování pošty, kurýr
  • Vystavování dárkových karet
  • Pojištění nájemních jednotek
  • Systém generálního klíče budovy (přístupy)
  • Placený režim parkování pro firemní zákazníky
  • Kontrola příslušné části rozpočtu, objednávky, fakturace
  • Evidence smluv a dalších dokumentů do interního systému
  • Úzká spolupráce napříč ostatními odděleními

Požadujeme

  • Úspěšně ukončené SŠ vzdělání
  • Předchozí prokazatelné zkušenosti na obdobné administrativní pozici – velkou výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní ústní i písemné úrovni B2 – C1
  • Práce s PC, MS Office
  • Samostatnost, flexibilitu, organizační schopnosti, zájem učit se nové věci
  • Pracovní doba: pondělí - pátek - 8:30 - 17:00 hod.

Nabízíme

  • Zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • Atraktivní finanční ohodnocení - na základě předchozích zkušeností
  • Bohatý benefitní balíček
  • Stravenkový paušál v hodnotě 160 Kč/den - od začátku pracovního poměru
  • FLEXIPASSY v hodnotě 850 Kč/měsíc – od začátku pracovního poměru
  • Proplacení ročního kuponu MHD
  • Proplácení prvních třech dnů nemoci
  • Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • 25 dnů dovolené
  • Parkování pro zaměstnance na soukromém parkovišti
  • Denní využití angličtiny
  • Skvělé dopravní spojení na pracoviště, hned na metru C
  • Nástup na pozici možný ihned/dle domluvy

Pokud Vás tato pracovní pozice zaujala, prosím zašlete Váš aktuální životopis nejlépe s průvodním dopisem a informací od kdy můžete nastoupit do nového pracovního poměru. Děkujeme.

Petra Babková
Telefon: +420 234 715 000