Správa bezpečnostních systémů (EZS, SKV, EPS, CCTV), bankovní sektor, Praha

Pro našeho klienta, z velkého bankovního sektoru, aktuálně obsazujeme pozici: Správa bezpečnostních systémů

Hledáme zkušeného technika, který se postará o bezpečnostní a protipožární systémy (EZS, SKV, EPS, CCTV). Vaše role bude zahrnovat správu a udržování těchto systémů, monitorování servisu a oprav, řešení technických problémů a přípravu reportů.

Nabízíme Vám zajímavé finanční ohodnocení na základě Vašich zkušeností, možnost hybridního pracovního režimu HO/kancelář, pestré benefity 5 týdnů dovolené, 6 sick days, 4 dny na regeneraci, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, služeb. telefon, notebook, zvýhodněná cena multisport karty, příspěvek na penzijní pojištění.

Pracoviště: Praha 4/ občasná práce v terénu na pobočkách - ČR + SK

Nástup možný ihned/ dle domluvy

Požadavky:

  • Úspěšné ukončení VŠ vzdělání (v oboru elektrotechnika apod. výhodou) nebo min. SŠ a praxe v oblasti
  • Předchozí prokazatelné praktické zkušenosti z oblasti instalace a provozu zabezpečovacích systémů (PTV, EZS, EPS, EKV apod.)
  • Ochota cestovat v rámci České republiky / Slovenská Republika + ŘP sk. B
  • Znalost AJ - systémy, softwary, dokumenty v AJ
  • Komunikativnost, spolehlivost a zodpovědnost, ochotu

Náplň práce:

  • Správa a zajištění dostupnosti provozu aplikací a technologií v oblasti bezpečnostních a protipožárních systémů
  • Sledování a monitorování dostupnosti, servisů, opravy a údržby bezpečnostních a protipožárních systémů
  • Řešení technických problémů, následné vyhodnocování trendů
  • Vypracovávání reportů a nestandardních výstupů
  • Řešení nestandardních stavů a incidentů při správě za příslušnou oblast ve spolupráci se servisními partnery, a to i v mimopracovní době, formou pohotovosti a koordinace uživatelů během nedostupnosti systémů
  • Poskytování podpory nebo její zajišťování pro uživatele
  • Zajišťování příslušných procesů v rámci zavedených bezpečnostních standardů, provádění správy uživatelských a aplikačních přístupových práv a hesel, správy přístupových práv externích subjektů
  • Vypracovávání odborných stanovisek, podkladů k materiálům a dokumentaci

V případě zájmu nám prosím zašlete Vaše aktuální CV. Děkujeme.

Petra Babková
Telefon: +420 234 715 000