Mzdová účetní - Praha 1

Pro ryze českou společnost hledáme mzdovou účetní s praxí.

Náplň práce:

  • Zpracování mezd
  • Komunikace s příslušnými úřady i zaměstnanci

Požadujeme:

  • Zkušenosti s vedením mzdového účetnictví
  • Orientace v účetních standardech
  • Dobrá znalost práce s MS Office
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Pečlivost, důslednost a pozornost k detailům
  • Ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

Zázemí stabilního zaměstnavatele a atraktivní firemní benefity jako:

  • Stravenky, MultiSport karta, Sick days
  • Mobilní telefon i pro soukromé účely, notebook
  • Firemní akce
  • Po zapracování možnost částečné práce z domova
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Přátelské pracovní prostředí, kde všichni táhnou za jeden provaz a pomáhají si

Nástup dle dohody, nejlépe ihned :-).

Adresa pracoviště: Praha 1

Mzda: 45 - 55tis. Kč

Pokud Vás inzerát zaujal, neváhejte nás kontaktovat a zodpovíme Vám případné otázky. Budeme se těšit na CV.

Jana Hornová
Telefon: +420 234 715 000