SENIOR OSOBNÍ ASISTENT/KA GENERÁLNÍHO ŘEDITELE , PRAHA, možné ihned

Pro našeho významného klienta, prestižní a celosvětově známou automobilovou společnost aktuálně obsazujeme atraktivní pozici: SENIOR osobní asistent/ka generálního ředitele

Hledáme zkušené, organizačně schopné osobní asistenty/tky, kteří disponují předchozí zkušeností osobní asistence managementu. Požadujeme komunikativní znalost německého a anglického jazyka.

Nabídneme Vám zajímavé finanční ohodnocení + bohatý benefitní balíček, hybridní pracovní model.

Nástup na pozici je možný ihned/dle domluvy.

Náplň práce

  • budete pravou rukou generálního ředitele pro střední a východní Evropu
  • zodpovědnost za administrativní agendu - zpracování pošty, osobní diář a cestovní záležitosti generálního ředitele
  • přehled o narozeninách, výročích a dalších akcí
  • zodpovědnost za agendu spojenou se schvalovacími procesy generálního ředitele
  • zajištění proplacení cestovních nákladů
  • účast na schůzkách daného týmu i vyššího vedení, zpracování zápisů
  • podpora komunikace s ústředím a interní komunikace v rámci klastru CEE
  • příprava podkladů a předkládání informací generálnímu řediteli
  • spolupráce na různorodých projektech

Požadujeme

  • předchozí prokazatelné zkušenosti z obdobné pozice /osobní asistent/ka/ min. 3 roky praxe
  • úspěšně ukončené vzdělání z oboru Obchodu/ekonomie
  • výborná komunikativní znalost německého + anglického jazyka - C1
  • rodilý mluvčí - čeština x slovenština
  • MS Office - pokročilá úroveň
  • předchozí zkušenosti z mezinárodního prostředí - velkou výhodou
  • silné komunikační, koordinační a organizační dovednosti, spolehlivost, diskrétnost, loajalita

Nabízíme

  • pracovní smlouvu s celosvětově známou automobilovou společností
  • dlouhodobou spolupráci a možnost osobního rozvoje
  • atraktivní finanční ohodnocení - na základě předchozích zkušeností
  • bohatý benefitní balíček - 25 dní dovolené, stravenky, flexibilní pracovní doba, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní a životní pojištění, možnost kurzů a vzdělávání, občerstvení na pracovišti s výbornou kávou, příspěvky na sport/kulturu, finanční bonusy
  • příjemné pracovní prostředí v moderních kancelářích
  • hybridní pracovní model - na základě kalendáře a požadavků generálního ředitele
  • pracoviště: Praha 4, skvělá dopravní dostupnost
  • možnost nástupu - ihned/dle domluvy

V případě zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete Vaše aktuální CV, nejlépe s průvodním dopisem. Děkujeme.

Petra Babková
Telefon: +420 234 715 000