Výrobní a procesní manažer/technolog – flexibilní prac. doba

Máte rádi volné ruce prostor pro uplatnění vlastních nápadů a široké technické povědomí? Zajímá Vás problematika výrobních linek, efektivního výrobního procesu a technologií? Dokážete za svoji práci převzít zodpovědnost, sám přiložit ruku k dílu a jen nedelegovat práci na druhé? Pokud ano, hledáme právě Vás.
Přijďte nám pomoci s optimalizací výrobních procesů a „vehnat nový vítr do plachet“ naší středně velké výroby.

Co nabízíme?

  • Měsíční pravidelné bonusy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Obědy zdarma – výběr ze 6-ti jídel
  • Možnost homeoffice
  • 500 Kč na kávu a nápoje
  • Důkladné zaškolení

Co oceníme?

  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Řízení výrobních procesů
  • Uživatelská znalost CAD
  • Zkušenosti s LEAN, CP/CM procedurami

Náplň práce:

  • Nastavení procesu konkrétní výrobní linky
  • Implementace produktových a procesních změn
  • Technologické přípravy
  • Správa výrobní dokumentace
  • Kontrola efektivity zavedených řešení

Neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vás zařadíme do výběrového řízení.

Veronika Čechová
Nové sady 988/2
60200 Brno
Česká republika
Telefon: +420 603 226 143