HPP, RECEPČNÍ S AJ, až 35.000 Kč, i junior, Praha 4

Pro našeho klienta, mezinárodní potravinářskou společnost zaměřenou na výrobu známých a oblíbených cukrovinek, hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici RECEPČNÍ s AJ.

Pracovní nabídka je vhodná i pro juniorní typy uchazečů, absolventy.

Pracoviště na Praze 4 s výbornou dopravní dostupností, bohatý benefitní balíček.

Nástup možný od ledna 2023.

Náplň práce

  • zajištění celkového chodu recepce - technická, administrativní a organizační podpora
  • administrativa – vyřizování příchozí a odchozí pošty, telefonátů, archivace smluv a faktur
  • komunikace se správou budovy
  • zodpovědnost za rezervační systém a organizaci zasedacích místností
  • objednávání a distribuce kancelářských potřeb, firemním produktů, vybavení pro kuchyňky a pravidelné doplňování kávy, čajů apod.
  • správa firemních vstupních/vizitorských karet
  • event management – spolupráce při organizaci firemních akcí
  • komunikace s klienty, návštěvami apod.
  • ad hoc úkoly

Požadujeme

  • administrativní zkušenost z obdobné pozice min. 1 rok
  • komunikativní úroveň anglického jazyka - min. B2
  • uživatelskou znalost MS Office
  • samostatnost, organizační typ, komunikativnost, reprezentativní vzhled

Nabízíme

  • příjemné pracovní prostředí v administrativní budově na Praze 4, s výbornou dopravní dostupností, metro C Kačerov
  • přátelský kolektiv
  • pracovní nabídku ve známé mezinárodní potravinářské společnosti vyrábějící cukrovinky
  • mzdové ohodnocení 33.000 - 35.000 Kč - dle zkušeností
  • benefitní systém - 25 dnů dovolené, 5 sick days, zvýhodněné ceny produktů, zvýhodněná cena multisport karty, stravné, roční bonus ve výši 10% z celkové hrubé roční mzdy
  • pracovní doba pondělí - pátek 8:00 - 16:30 hod.
  • nástup možný v průběhu ledna nebo dle domluvy

V případě zájmu zašlete prosím Vaše aktuální CV. Děkujeme.

Petra Babková
Telefon: +420 234 715 000