Řidič sk. B_ pouze Morava, proškolíme zdarma ADR

Nebaví Vás práce v kanceláři, ale za volantem se cítíte jako doma? Hledáte práci řidiče na HPP s každodenním návratem domů u zaměstnavatele (výrobní společnost), které se o své lidi stará? Když dostanete „volné“ ruce, dokážete si svoji práci zodpovědně zorganizovat?

Pokud ano, hledáme právě Vás! Komunikativního člověka, který dokáže našim zákazníkům dovést po Moravě naše výrobky a zároveň s nimi i prohodit pár vlídných slov.

Nabízíme zázemí stabilní společnosti, individuální přístup, a hlavně plnou důvěru ve Vaše schopnosti.

Náplň práce:

  • Pravidelný rozvoz výrobků v regionu Morava (zřídka cesta do regionů v Čechách)
  • Manipulace s výrobky v režimu ADR
  • Pravidelné pracoviště ve Vyškově bez nutnosti pobývat v průběhu týdne mimo domov!

Požadavky na kandidáta:

  • Řidičský průkaz sk. B, praxe v řízení tohoto typu vozidla (ŘP sk. C velkou výhodou)
  • Vzhledem k povaze našeho podnikání je pro nás velkou výhodou ADR školení, není však podmínkou. Zkušeného řidiče na vlastní náklady proškolíme
  • SŠ vzdělání
  • spolehlivost

Za dobrou práci odměna:

  • JEDNOSMĚNNÝ REŽIM (PONDĚLÍ – PÁTEK)
  • 13. a 14. plat
  • Stravenkový paušál
  • Firemní akce
  • Parkování přímo u areálu firmy zdarma

Veronika Čechová
Nové sady 988/2
60200 Brno
Česká republika
Telefon: +420 603 226 143