Senior personalista, PRÁCE NA PROJEKTU, 40.- 45.000 Kč

Pro našeho klienta z bankovního sektoru hledáme zkušeného personalistu, který má zkušenosti s HR procesy a personální administrací v systémech.

Jedná se o spolupráci na projektu nového HR systému.
Kompletní zaškolení a vysvětlení agendy je samozřejmostí.

Atraktivní finanční ohodnocení.
Pracoviště: Praha 4

Náplň práce

- práce na HR projektu - zavedení nového interního systému
- psaní scénářů k testování a jejich následné otestování z hlediska personalistiky - nábory, ukončování pracovních poměrů, prodlužování, apod.

Požadujeme

- znalost HR problematiky
- zkušenosti v rámci projektů velkou výhodou
- znalost MS Office - běžná uživatelská znalost
- analytické schopnosti

Nabízíme

- velmi zajímavou spolupráci na projektu v bankovním prostředí
- projekt na 5 měsíců, spolupráci na HPP
- atraktivní finanční ohodnocení - 40. - 45.000 Kč dle zkušeností
- plně hrazené stravenky, dovolená 25 dní /rok, sick days, narozeninové volno
- pracoviště Praha 4 s výbornou dopravní dostupností
- nástup možný dle domluvy

V případě zájmu nám prosím zašlete své aktuální CV. Děkujeme.

Petra Babková
Telefon: +420 234 715 000