Asistent/ka v MERCEDES BENZ PRAHA, Praha 4

Pro našeho klienta, luxusní automobilovou společnost
MERCEDES BENZ PRAHA hledáme vhodné uchazeče na pozici Asistent/tka do nově vznikajícího konceptu prezentace luxusních automobilů na Praze 4.

Náplň práce spočívá primárně v komunikaci s klienty.
Pracovní doba: Flexibilně dle časových možností uchazeče
Nástup: Prosinec 21

Vaše náplň práce:

- Aktivní přivítání návštěvníka a jeho evidence do systému
- Poznat návštěvníkovy/zákazníkovy potřeby a vhodně na ně
- Dohled nad chodem Showroomu
- Podpora zákaznických akcí
- Administrativní povinnosti (příjem a odesílání pošty, zajistit dostupnost občerstvení pro zákazníky)

Co od Váš očekáváme?

- Komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost
- Milý přistup k zákazníkům i zaměstnancům
- Zájem o dlouhodobou spolupráci
- Angličtina na komunikativní úrovni
- SŠ vzdělání s maturitou
- PC uživatelská znalost
- Zkušenosti se zákaznickým servisem výhodou

Co Vám nabídneme?

- atraktivní a moderní pracovní prostředí v automobilové společnosti Mercedes Benz PRAHA
- dlouhodobou spolupráci a jistotu výdělku
- možnost plánovat si směny dle Vašich potřeb
- pracoviště: Praha 4
- nástup od prosince

V případě zájmu nám prosím zašlete své aktuální CV. Děkujeme.

Petra Babková
Telefon: +420 234 715 000