Recepční s AJ, mezinárodní společnost, Praha 4 Chodov

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní outsourcingovou společnost Accenture hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici Recepční s angličtinou. Jedná se o dlouhodobou spolupráci, pracoviště Praha 4, Chodov.

Náplň práce:

- administrativní práce (pošta, emaily, telefony)
- uvítání a uvádění klientů
- zajištění chodu recepce
- zajištění kurýrů, taxi
- příprava občerstvení pro klienty
- administrativní ad hoc podpora

Požadujeme:

- příjemné a reprezentativní vystupování
- AJ na komunikativní úrovni
- MS Office uživatelská znalost
- časovou flexibilitu - 20 hod./týdně
- samostatnost a pečlivost

Nabízíme:

- příjemné pracovní moderní prostředí v mezinárodní společnosti, v blízkosti metra
- možnost získání praxe v administrativě
- vhodné pro studenty VŠ
- hodinová odměna 150 Kč/hod.
- dlouhodobou spolupráci
- nástup listopad/prosinec

V případě zájmu zašlete prosím Vaše aktuální CV. Děkujeme.

Petra Babková
Telefon: +420 234 715 000