Manipulant/skladník/operátor– rodinná firma

Do naší menší – nové výroby, hledáme kolegu na pozici skladník/ manipulant, který doplní náš tým. Nejedná se pouze o rutinní práci ve skladu, ale čeká Vás vyvážená práce a obsluha/čištění/údržba plně automatické linky.
Pokud nemáte obě ruce levé a jste ochotný pracovat ve dvousměnném režimu (12 hod směny), pak hledáme právě Vás!

Náplň pracovní činnosti:

• Naskladňování materiálu
• Komunikace s kolegy na ostatních odděleních
• Údržba linky
• Dohled nad chodem dílčích zařízení
• Manipulace s materiálem za pomoci jeřábu

Požadavky z naší strany:

• Ochota pracovat v režimu krátký dlouhý týden
• Spolehlivost
• Dobrý zdravotní stav
• Průkaz na VZV

Co nabídneme:

• Roční rozhovory o zlepšení podmínek
• Velice atraktivní mzdu s možností růstu
• Připravujeme stravenky, 25 dní volna a další benefity
• Možnost vždy přijít a říct, co si myslíte

Veronika Čechová
Nové sady 988/2
60200 Brno
Česká republika
Telefon: +420 603 226 143