Brigáda ve skladu - možnost volby směn 160 Kč/hod.

Do skladu s čistě pánským kolektivem hledáme brigádníka, který se doplní řady našich stálých kolegů.
Čeká Vás práce v čistém prostředí, v pohodové atmosféře, kde si nikdo na nic nehraje. Pokud se neštítíte práci ve skladu a máte zájem o dlouhodobou spolupráci, neváhejte se nám ozvat.
PRÁCE JE VHODNÁ PŘEDEVŠÍM PRO MUŽE pro občasnou nutnost zvedat těžší břemena, než je dovoleno zákoníkem práce!!!!!!!!!

Náplň práce:

- zaskladnění zboží
- vychystání zboží dle expedičního listu
- pravidelný úklid pracoviště

Požadujeme:

- manuální zručnost
- fyzickou zdatnost
- spolehlivost
- věk min.18 let

Místo výkonu práce: Brno - Brněnské Ivanovice v dostupnosti MHD z centra

Pracovní doba: (po-pá) 7:30-16:00 hod.
Možnost také chodit jen některé dny v týdnu nebo chodit pouze na dopoledne 7:30 - 12:00 nebo odpoledne 11:30 - 16:00 hod.

Veronika Čechová
Nové sady 988/2
60200 Brno
Česká republika
Telefon: +420 603 226 143