Sales administrator, 35.000 Kč, i absolventi SŠ, Praha 4

Pro našeho klienta, mezinárodní firmu zabývající se potravinářským průmyslem, hledáme vhodného uchazeče/čku na pozici Sales administrator.

Nabízíme zajímavou pracovní pozici vhodnou i pro čerstvé absolventy SŠ s velmi atraktivním finančním ohodnocením.
Pracoviště: Praha 4

Náplň práce:

- veškerá administrativa spojena s fakturami - shromažďování, zadávání do interního systému
- správa faktur - skenování dokončených zákaznických smluv do firemních složek
- archivace originálních kopií pro finanční obchodní partnery
- komunikace napříč odděleními
- upozornění na nadměrné výdaje na propagační akce
- ad hoc administrativní podpora

Požadujeme

- zkušenost s administrativní činností - výhodou
- přesnost a rychlost v zadávání dat, orientace na detail
- komunikativnost, samostatnost, orientace na zákazníka
- MS Office - Excel - běžná uživatelská znalost
- AJ - úroveň B2

Nabízíme:

- atraktivní finanční ohodnocení - 35.000 Kč/měs.
- pracovní příležitost v mezinárodní společnosti
- pracoviště na Praze 4 - výborná dopravní dostupnost
- možnost občasné práce z Home Office
- stravenkový paušál, příspěvek na multisport kartu
- nástup dle domluvy

V případě zájmu nám prosím zašlete své aktuální CV. Děkujeme.

Petra Babková
Telefon: +420 234 715 000