Servisní technik - prémie, auto i k soukromým účelům

Koho hledáme?

Do naší menší společnosti, kde se všichni známe jménem, hledáme nového kolegu, který bude u klientů servisovat naše kvalitní výrobní stroje, které prodáváme. Nebudete celý den na cestách a nebudeme Vás nutit přespávat mimo domov. Práce Vás čeká od pondělí do pátku a nabídneme k tomu šéfa, který dokáže poradit a nedělá rozhodnutí pouze od stolu. Máme pro Vás připravený služební automobil i pro soukromé účely, stravenky, vlastní notebook, telefon a další benefity. Výjezdy si naplánujete ve spolupráci s vedoucím servisu a proplatíme Vám i čas, kdy zrovna nejste na servisním zásahu.
Pokud Vám to dobře zní, neváhejte zavolat, ať si řekneme víc!

Náplň práce:

- Instalace stroje, nastavení, zprovoznění
- Pravidelné servisní zásahy
- Školení obsluhy strojů
- Technické poradenství – hotline
- Regionem jsou kraje Západočeský, Severočeský, Jihočeský a Středočeský

Co Vám nabídneme?

- Služební vůz i pro soukromé účely
- Odměny
- Jasně definovaný region bez nutnosti přespávání mimo domov
- Proplácen je i čas, kdy pro technika není plánován servisní zásah.
- Práci pro rodinnou firmu (29 let na trhu)
- Nadstandardní finanční ohodnocení
- Zaměstnanecké výhody
- Odborný profesní růst
- PC a mobilní telefon
- Možnost home office

Co náš nový kolega potřebuje mít?

- Vyhlášku s paragrafem § 6
- Zkušenosti v servisní činnosti
- Znalost angličtiny (schopnost rozumět školení)
- Řidičský průkaz sk. B.

Petr Jarolím
Nové sady 2
60200 Brno
Česká republika
Telefon: +420 724 509 931