Brigáda, výpomoc ve skladu, 20.-30.9., 150 Kč, Praha 6

Pro našeho klienta, logistickou společnost, hledáme vhodné uchazeče na výpomoc do skladu. Jedná se o nenáročnou práci. Požadujeme časovou flexibilitu od 20.-30.9., s možným prodloužením.
Pracovní doba : pondělí až pátek, 8-16. hod.
Pracoviště : Praha 6

Náplň práce:

- polepování produktů etiketami
- lehká manuální práce

Požadujeme:

- časovou flexibilitu od 20.-30.9., s možným prodloužením
pracovní doba: pondělí až pátek, 8-16. hod.
- pečlivost, pracovitost, dochvilnost
- zkušenosti s podobným typem práce- výhodou

Nabízíme:

- nenáročný přivýdělek
- zajímavé finanční ohodnocení 150 Kč/hod
- pracoviště Praha 6

V případě zájmu nám prosím zašlete své aktuální CV. Děkujeme.

Valerie Alanová
Telefon: 234 715 000