Instalační technik, Praha

Pro našeho významného klienta, jednoho z největších výrobců a provozovatelů zabezpečení a monitoringu, hledáme Instalačního technika.

Vaším úkolem bude:

- Zajištění a servis zařízení do vozidel, motocyklů, pracovních strojů, lodí, hobby techniky

Co od Vás budeme požadovat:

- SŠ vzdělání, nejlépe technického směru /autoelektrikář/, možno i bez toho vyučení, ale se zájmem o auto - moto (nepožadujeme vyhlášku 50, vše zaučíme)
- Spolehlivost, komunikativnost
- Aktivního řidiče s oprávněním pro sk. B

Co Vám můžeme nabídnout:

- Zajímavou práci na HPP v přátelském kolektivu
- Mobilní telefon
- Velmi zajímavé finanční ohodnocení + systém bonusů
- Stravenkový paušál

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete, prosím, své aktuální CV k rukám Jany Hornové.

Jana Hornová
Telefon: +420 234 715 000