Brigáda, sort zásilek, ranní směny 160 Kč/ hod., LETIŠTĚ

Pokud hledáte ke své práci, studiu přivýdělek, tato nabídka je přímo pro Vás!

Pro jednu z nejrenomovanějších přepravních a logistických společností hledáme vhodné uchazeče na SORT zásilek na ranní směny. Pracoviště Praha 6. Nástup ihned.

Jedná se o dlouhodobou spolupráci. Preferujeme kandidáty s bydlištěm POBLÍŽ LETIŠTĚ PRAHA.

Náplň práce:

- sort zásilek ve skladu
- skenování zásilek

Požadujeme:

- čistý trestní rejstřík
- fyzickou zdatnost
- SŠ vzdělání
- ČASOVOU FLEXIBILITU
-pracovní doba - Po – 5:30 – 9:00 hod.
Út – Pá – 6:15 – 9:00 hod.

Nabízíme:

- přivýdělek formou brigády
- hodinová odměna 160 Kč
- pracoviště na Praze 6, letiště
- nástup ihned

V případě zájmu zašlete prosím své aktuální CV. Děkujeme.

Petra Babková
Telefon: +420 234 715 000