Administrativní podpora v HR oddělení (AJ+NJ) - 150 Kč/hod.

Pro našeho významného klienta - mezinárodní společnost Accenture, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici administrativní podpory v HR oddělení. S jazykovou kombinací angličtina + němčina.

Budeš součástí mezinárodního týmu, který pečuje o zaměstnance Accenture z 15 různých zemí. Ty budeš v každodenním kontaktu se zaměstnanci Accenture z Německa, Rakouska a Švýcarska.

Náplň práce:

Telefonicky a pomocí dalších interních komunikačních nástrojů budeš pomáhat zaměstnancům Accenture s veškerými otázkami spojenými s HR.

Co tě konkrétně čeká:
- Pomoc zaměstnancům zorientovat se v Accenture benefitech a v korporátním prostředí
- Odpovídání na otázky spojené s čerpáním dovolené
- Telefonická komunikace s kandidáty v průběhu recruitment procesu
- Administrativní pomoc s cestovními náklady pro zaměstnance z Německa, Rakouska a Švýcarska
- Seznámení s HR systémy a nástroji

Požadujeme:

- komunikativnost
- AJ - komunikativně B2+, NJ - komunikativně B2+
- základní znalost MS Office
- preciznost
- orientace na detail
- časová flexibilita - alespoň 20 hod./týden

Nabízíme:

- Práci v prostředí významné mezinárodní společnosti
- Možnost nahlédnout do chodu HR oddělení nadnárodní společnosti
- Finanční ohodnocení 150 Kč/hod.
- Pracoviště Praha 7, Holešovice s výbornou dopravní dostupností
- dlouhodobá spolupráce
- nástup ihned

Pokud tě tato nabídka zaujala, zašli nám prosím své CV.

Petra Babková
Telefon: +420 234 715 000