Clearance Administrator až 33.000, 28 dní volna

Pro jednu z nejrenomovanějších přepravních a logistických společností hledáme vhodné uchazeče na pozici Celního deklaranta. Pozice je vhodná i pro absolventy střední školy s maturitou.

Odpolední směna 10:00 - 18:30 hod.

Nástup ihned.

Náplň práce:

- vystavování celních a administrativních dokumentů pro celní řízení (veškerá pravidla celní deklarace Vás naučíme)
- práce v interních systémech, Excelu - zadávání dat

Požadujeme:

- běžnou uživatelskou znalost Excelu
- anglický jazyk na úrovni B1 – B2
- pečlivost, spolehlivost, orientaci na detail
- zájem o DLOUHODOBOU SPOLUPRÁCI
- SŠ s maturitou
- časovou flexibilitu 10:00 - 18:30 hod. (po plném zaučení možnost střídání ranní/odpolední směna)

Nabízíme:

- pracovní příležitost v mezinárodní logistické společnosti
- možnost získat zkušenosti v problematice celní deklarace
- zajímavé finanční ohodnocení 30.- 33.000 Kč/hrubého
- pracovní doba - odpolední směna (10:00 až 18:30)
- příspěvek na stravné
- 25 dní dovolené + 3 sick days
- Multisport kartu
- Flexipassy
- Stravenkový paušál
- nástup ihned

Veronika Čechová
Nové sady 988/2
60200 Brno
Česká republika
Telefon: +420 603 226 143