Strojní konstruktér, Praha 9, 40 - 55.000 Kč

Pro našeho klienta, významný strojírenský podnik, hledáme pracovníka do výroby na pozici: Strojní konstruktér.

Pracovní náplň:

- samostatná konstrukční činnost v CAD systémech, SolidWorks
- zpracovávání výrobní dokumentace
- spolupráce s výrobním úsekem při výrobě zkonstruovaných celků

Požadujeme:

- vzdělání VŠ/SŠ v oboru strojírenství
- znalost konstruování na PC (SolidWorks, CAD)
- pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
- schopnost týmové práce a spolupráce s ostatními odděleními
- aktivní přístup k práci a řešení dané problematiky
- AJ a praxe ve strojírenství velkou výhodou

Nabízíme:

- mzdové ohodnocení 40 – 55 000,- dle praxe a zkušeností
- 5 týdnů dovolené
- stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, benefitní karta 6tis./ročně, příspěvek na roční jízdné MHD
- místo pracoviště: Praha 9 - Vinoř

V případě zájmu o tuto pozici, zašlete, prosím, svůj životopis k rukám Jany Hornové.

Jana Hornová
Telefon: +420 234 715 000