Brigáda, práce s fakturami, Praha 7, nástup ihned

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost Accenture, hledáme vhodného brigádníka do týmu Print & Send, který pracuje s fakturami, pracoviště Praha 7 - Holešovice. Nástup ihned.

Pozice je vhodná pro studenty VŠ nebo maminky na mateřské dovolené.
Nutná časová flexibilita ve ČTVRTEK!

Náplň práce:

- administrativa spojená s fakturami - tisk, odesílání, vypisování žádanek, ...
- archivace faktur - v systému SAP
- zodpovědnost za udržování pracovních manuálů
- data entry
- ad hoc úkoly

Požadujeme:

- časová flexibilita - 10 - 20 hod. týden, NUTNÉ ČTVRTKY
- AJ - minimálně B1
- MS Office - uživatelská úroveň
- preciznost, orientace na detail
- předchozí zkušenost s administrativou - výhodou

Nabízíme:

- práci v příjemném prostředí mezinárodní firmy
- hodinová odměna 120 Kč/ hod., po plném zaškolení 140 Kč/ hod.
- pracoviště Praha 7 - Holešovice
- získání zkušeností z oblasti administrativy
- práce vhodná pro studenty VŠ nebo maminky MD
- práci vhodnou na 10 - 20 hod./týden

V případě, že Vás tato pozice zaujala, prosíme o zaslání aktuálního CV.
Děkujeme.

Petra Babková
Telefon: +420 234 715 000