Brigáda, vyučená prodavačka, okolí obce Újezd nad Lesy

Pro našeho klienta hledáme vhodnou uchazečku na výpomoc do malého obchodu s potravinami.
Požadujeme zkušenost s prodejem, ochotu, spolehlivost. Příjemné vystupování.

Nabídka je v okolí obcí Újezd nad Lesy, Klánovice, Úvaly).

Náplň práce:

- vyučení v oboru
- ochota, spolehlivost, komunikativnost
- časová flexibilita

Požadujeme:

- příjemné vystupování
- časovou flexibilitu

Nabízíme:

- časovou flexibilita - dle domluvy, 20 hod. týden
- přivýdělek formou brigády v příjemném pracovním prostředí
- finanční ohodnocení dle zkušeností a domluvy
- nabídka je vhodná i pro aktivní důchodkyni
- nástup dle domluvy

V případě zájmu zašlete své aktuální CV. Děkujeme.

Petra Babková
Telefon: +420 234 715 000