Operátor výroby (plastikářský průmysl) – nová výr.linka

Hledáme:

Už Vás nebaví stereotypní práce, kde po Vás šlape šéf nebo jste se na chvíli ocitnul na trhu práce a hledáte nové uplatnění?
Máme pro Vás skvělou nabídku – teda pokud jste člověk, který má zdravý selský rozum a chce při práci využít svoji všestrannost a manuální zručnost.
Pro našeho super klienta (prověřená moderní společnost) hledáme nového kolegu na pozici operátor výroby a to ne, jen ledajaký. Mrkněte o řádek níž, jestli si na práci troufnete!

Náplň práce:

Různorodé činnosti od práce na lince pro osm lidí, přes manipulaci a naskladňování materiálu až po údržbářské práce
Komunikace s kolegy na ostatních odděleních (není nás ani 30, takže si všichni tykáme)
Dohled nad chodem našich zařízení (vše vysvětlíme a naučíme)
A pokud Vás baví svařovat, montovat nebo se vrtat v elektrice, no tak pak jste náš člověk

Co požadujeme:

Chuť k práci
Možnost se na Vás spolehnout
Manuální zručnost
A pokud máte svářečák, papíry na VZV nebo jeřábnický zkoušky, je to velké +

Co nabídneme:

Budete jeden z prvních zaměstnanců (a ti se nejvíc cenní)
Výplatu vždy v přesném čase na účet
Roční rozhovory o zlepšení podmínek
Připravujeme stravenky, 25 dní volna a další benefity
Možnost vždy přijít a říct, co si myslíte
Férové zacházení a atraktivní oblast podnikání (práce bude vždy dost)

Veronika Čechová
Nové sady 988/2
60200 Brno
Česká republika
Telefon: +420 603 226 143