Recepční s AJ, zástup únor, Poříčí n. Sázavou, 150 Kč/hod.

Pro našeho klienta, potravinářskou společnost Wrigley Confections ČR, která je součástí společnosti MARS, hledáme vhodnou uchazečku / uchazeče na pozici Recepční s AJ. Jedná se o brigádu, zástup na měsíc únor 2021. Pracoviště Poříčí n. Sázavou.

Náplň práce:

- Zajišťovat chod recepce (příjem návštěv, vyřizování hovorů, koordinace taxi)
- Zodpovídat za podatelnu a vyřizovat příchozí a odchozí poštu (Česká pošta, DHL)
- Spravovat kancelářské potřeby, včetně jejich objednávek, uskladnění a vydávání
- Podporovat finanční oddělení v rámci skenování faktur
- Podílet se na organizaci zahraničních návštěv a firemních akcí
- Kontrolovat kancelář, jednací místnosti, mailroom (jejich pořádek a vybavení)
- Ad hoc pracovní úkoly

Požadujeme:

- Středoškolské vzdělání, nejlépe ekonomického směru
- Pokročilá znalost anglického jazyka (slovem i písmem) na úrovni B2+
- Zkušenosti s administrativou výhodou
- Uživatelská znalost MS Office
- Dobré organizační a komunikační schopnosti
- Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
- Příjemné vystupování
- Proaktivní přístup

Nabízíme:

- pracovní doba PO - PÁ - 7:30 - 16 hod.
- příjemné pracovní prostředí v open space, moderní kanceláře
- brigádu na celý měsíc únor 2021
- zajímavé finanční ohodnocení 150 Kč/hod.
- možnost získat pracovní zkušenosti v mezinárodní společnosti

V případě zájmu zašlete prosím své aktuální CV. Děkujeme.

Petra Babková
Telefon: +420 234 715 000