Manažer provozu sportovního centra, 25 dní dovolené, auto

Hledáme schopného manažera, který si troufne řídit kolegy a zároveň jim dokáže jít příkladem. Takového, který bude v jednu chvíli řešit důležitá manažerská rozhodnutí a vzápětí bude muset zaskočit na recepci. Takového, který se nezalekne prvního problému. Takového, který dokáže v práci zůstat déle, když je třeba. Takového, kterého bude bavit řešit mnoho věcí současně.

Jaká bude vaše pracovní náplň?

• Starat se o bezproblémový chod našeho sportovního zařízení
• Vést lidi (úkolovat, dohlížet, chválit, vytýkat i hodnotit)
• Optimalizovat nastavené procesy
• Zjišťovat kroky konkurence a nové trendy v oblasti služeb
• Dělat i běžné „nemanažerské“ věci (vyslechnout klienta, být občas na recepci, pomoct opravit pant..)

Jaký by měl náš nový „provozní“ být?

• Schopný pracovat s vysokým nasazením
• Ochotný lidi nejen chválit, ale i dohlížet na jejich výsledky
• S kladným vztahem ke sportu (není podmínkou)
• Naučený dotahovat věci do konce
• Se zkušeností s vedením lidí nejlépe v oblasti služeb

Co Vám za tuto práci nabídneme?

• Auto i k soukromým účelům
• Příspěvek na telefon
• Notebook
• 25 dní dovolené
• 2 sick days
• Multisport kartu (plně hrazenou)
• Mimořádné odměny
• Smlouvu na dobu neurčitou
• Prostor pro seberealizaci

Petr Jarolím
Nové sady 2
60200 Brno
Česká republika
Telefon: +420 724 509 931