135,-/hod. Brigáda ve skladu ručního nářadí po-pátek 1 směna

Hledáme:

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se prodejem ručního elektrického nářadí hledáme vhodné uchazeče na pozici: Pomocný pracovník skladu.

Požadujeme:

-manuální zručnost
-fyzickou zdatnost
-spolehlivost
-věk min.18 let
-čistý rejstřík trestů

Práce vhodná pouze pro muže!!!!!!!!!

Popis pozice:

Jedná se o klasickou pomocnou práci ve skladu. Vychystání objednávek, dílčí inventury, úklid, zaskladnění zboží aj.
V tuto chvíli nabízíme temín od 21.9.2020 do 31.10.2020

Místo výkonu práce: Brno - Brněnské Ivanovice

Prac.doba: 7:30-16:00 hod (po-pá)
Preferujeme uchazeče, kteří mohou obsadit brigádu v celém termínu.

Nabízíme:

- příjemné pracovní prostředí, pohodový kolektiv
- 135 Kč/hod.
- DPČ

Veronika Čechová
Nové sady 988/2
60200 Brno
Česká republika
Telefon: +420 603 226 143