Brigáda,úklid čistých výrobních prostor,160 - 170 Kč/hod.

Pro našeho klienta, významnou farmaceutickou společnost hledáme vhodného uchazeče/čku na pozici Pracovníka úklidu výrobních prostor. Pracoviště Praha 4. Zajímavé finanční ohodnocení. Nástup ihned.

Náplň práce:

- Úklid výrobních prostor (čisté prostory výroby – pravidelné čištění stěn, stropů, podlah)
- Úklid přidružených prostor (společné prostory a sociální zázemí)
- Doplňování hygienických potřeb, provádění záznamů o vyčištění

Požadujeme:

- Základní, SOU nebo SŠ vzdělání
- Dobrý zdravotní stav, fyzickou zdatnost, dobrou pracovní morálku
- Samostatnost, důslednost, zodpovědnost
- Čistý trestní rejstřík
- Pracovní doba dle potřeby (nepravidelná výpomoc v době nemoci či dovolených), všední dny od 5:00 do 21:00 hodin),
- Dle domluvy – směnová výroba, možnost práce i o víkendu

Nabízíme:

- Zajímavé finanční ohodnocení - 160 - 170 Kč/hod.
- Pracoviště na Praze s výbornou dopravní dostupností
- Příjemné a čisté pracovní prostředí
- Dlouhodobou spolupráci
- Práce je vhodná pro aktivní seniory či maminky na RD

V případě zájmu nám prosím zašlete aktuální životopis. Děkujeme.

Petra Babková
Telefon: +420 234 715 000