Administrativní podpora týmu - srpen 2020 - 160 Kč/hod

Rád/a by sis v srpnu vydělal/a, získal/a zkušenosti v administrativě a podíval/a se, jak to funguje ve velké mezinárodní společnosti, která je jedničkou na trhu v oblasti přepravy zásilek?
Pokud sis na všechny otázky odpověděl/a ano, tak hledáme právě tebe.

Náplň práce:

- komunikace s klienty
- vyřizování agendy týkající se přepravy zásilek
- administrativní podpora týmu

Požadujeme:

- min. SŠ vzdělání
- angličtina na komunikativní úrovni
- práce od 8.00-16.30 (po-pá) v průběhu celého srpna

Nabízíme:

- získání zkušeností v administrativě
- atraktivní platové ohodnocení 160 Kč/hod
- práce na DPČ
- práci v příjemném prostředí mezinárodní společnosti
- práce na Praze 6

V případě zájmu prosím zašlete své aktuální CV. Děkujeme.

Anna Churáňová
Telefon: +420 234 715 000