Brigáda v HR v mezinárodní společnosti, RJ - C1+ AJ, 150 Kč

Rád bys získal zkušenosti v oblasti HR a také se podíval, jak to chodí ve velké mezinárodní společnosti Accenture? Baví Tě komunikace s lidmi, chceš se přiučit novým věcem, mluvíš plynně rusky k tomu máš i dobrou angličtinu? Pak hledáme právě Tebe.

Náplň práce:

- zpracování personálních úkolů pro ruský tým HR
- komunikace se zaměstnanci prostřednictvím mailu, Skype, atp.
- poskytování informací o zdravotním pojištění zaměstnanců
- vytváření profilů nově najatých zaměstnanců
- vydávání dokladů týkající se potvrzení o zaměstnání
- příprava HR reportů
- podpora HR teamu

Požadujeme:

- plynulá ruština, angličtina na na úrovni alespoň B1
- zkušenosti s administrativou
- MS Office běžná uživatelská znalost
- chuť učit se novým věcem
- orientaci na detail
- čistý trestní rejstřík
- časovou flexibilitu - 20 hod./týden

Nabízíme:

- získání zkušeností z oblasti HR
- příjemné pracovní prostředí v mezinárodní společnosti
- moderní kanceláře
- finanční ohodnocení - 150 Kč/ hod.
- pracoviště Praha 7 - Holešovice s výbornou dopravní dostupností
- dlouhodobou spolupráci

V případě zájmu nám prosím zašlete Vaše aktuální CV. Děkujeme.

Anna Churáňová
Telefon: +420 234 715 000