Koordinátor/ka

AXIAL PERSONNEL AGENCY s.r.o. je jednou z vedoucích personálních agentur a na českém trhu pracovních míst působí již od roku 1994.
Nabízíme komplexní poradenské služby v oblasti lidských zdrojů a zprostředkování pracovních nabídek v Čechách i na Moravě.

Společnost FPF a.s. s pobočkou v Hradci Králové hledá do svého týmu
Koordinátora/ku
Stanete se součástí support a realizačního týmu holdingu FPF a.s. Podílet se budete například na správě vozového parku, organizaci eventů a meetingů, podpoře našich divizí nebo tvorbě metodik.

Hledáme proaktivního uchazeče, kterému bude blízký mladý tým. Vidí věci v širších souvislostech, nebojí se řešit nestandardní situace a spolehlivost a otevřenost novým myšlenkám je mu vlastní.
Lákáme vás také na dobrou kávu, multisport kartu, na týmová setkání a spoustu dalšího.

Co požadujeme?

- Minimální SŠ vzdělání,
- znalost programů balíčku MS Office,
- výborná znalost ČJ,
- znalost AJ,
- chuť učit se novým věcem,
- řidičský průkaz sk. B.

Atraktivní lokalita v centru města se snadnou dopravní dostupností v nových kancelářích na třídě ČSA v Hradci Králové. Mzdové ohodnocení 20 000 Kč – 25 000 Kč

O FPF a.s.
Jsme technologicky zaměřený finanční holding. Nejmodernější technologie využíváme v oblasti tradingu a platebních metod za použití blockchainu, kryptoměn, strojového učení, strojového jazyka, hlubokého učení a umělé inteligence. V současné době jsme největší kryptoměnový asset manager v ČR a na Slovensku.


Pokud vás práce zaujala a hledáte mladý přátelský kolektiv, pošlete nám své CV, fotografii a stručný průvodní dopis.

Kontaktní osoba: Adéla Kopečková, adela.kopeckova@fpf.cz

Kontakt:

Axial Personnel Agency, s.r.o.

Jana Zimmermannová
Telefon: +420 234 715 000