Zdravotní sestra/bratr – domácí zdravotní péče

Pro našeho významného klienta – agenturu domácí zdravotní péče, která působí na trhu již 13 let a patří mezi nejstabilnější společnosti svého druhu, hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici Zdravotní sestra/bratr pro pobočku v Praze, Brandýse nad Labem.

Náplň práce:

• základní ošetřovatelská péče o klienty v jejich vlastním sociálním prostředí a všechny činnosti s tím související (administrativa, komunikace s lékaři pacientů, aktivní spolupráce s ostatními členy týmu)

Požadavky:

• odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné zdravotní sestry
• zkušenosti z prostředí domácí zdravotní péče výhodou, nikoliv však podmínkou
. zkušenosti s domácí umělou plicní ventilací, příp. domácí hemodialýzou výhodou, nikoliv podmínkou
• vstřícný vztah k lidem, empatie a profesionalita
• nadšení pro práci, příjemné vystupování
• aktivní řidič

Nabízíme:

• velmi dobré mzdové ohodnocení
• práci na HPP, DPČ, DPP – přizpůsobíme se vašim možnostem a požadavkům
• stravné, tarif na mobilní a datové služby
• služební vůz nebo proplácení cestovních nákladů
• a v neposlední řadě příjemný pracovní kolektiv
• nástup možný ihned

Místo pracoviště: Praha, Brandýs nad Labem a okolí

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím své CV nejlépe s aktuální fotografií.
Děkujeme a těšíme se na spolupráci.

Jana Zimmermannová
Telefon: +420 234 715 000