Asistentka do advokátní kanceláře - požadována praxe v AK

Pro našeho významného klienta, právní kancelář se sídlem na Praze 1, hledáme zodpovědnou asistentku.

Co Vás čeká:

• organizační a administrativní podpora seniorním advokátům, kteří jsou součástí vedení advokátní kanceláře (partneři),
• příprava materiálů, prezentací a korespondence,
• příprava, správa a úprava dokumentů, zpracovávání změn do dokumentů a jejich formátování,
• kontrola dokumentů – gramatické chyby, překlepy,
• komunikace s klienty, soudy, notáři a dalšími úřady,
• příprava podkladů pro jednání a koordinace jednání,
• práce s datovou schránkou a dalšími interními systémy,
• kompletní organizace a zajištění služebních cest (letenky, ubytování, víza, atd.),
• dále Vás čeká úzká spolupráce s ostatními asistentkami a dalšími odděleními ve firmě.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

• minimálně ukončené středoškolské vzdělání,
• výbornou znalost českého a anglického jazyka slovem i písmem,
• výbornou znalost práce na PC, zejména aktivní používání Word, Excel, Powerpoint a Outlook,
• ochotu učit se novým věcem a dále se vzdělávat,
• pozitivní a aktivní přístup k práci,
• schopnost pracovat samostatně, zároveň však i v týmu,
• velmi dobré organizační a komunikační schopnosti,
• flexibilitu, spolehlivost, zodpovědnost, loajalitu,
• předchozí praxe na podobné pozici vítána.

Nástup: ihned
Mzda: 32 000 Kč – 38 000 Kč / měsíc dle zkušeností, roční bonus dle individuální výkonnosti a výsledků firmy
Benefity: Stravenky, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy/školení, karty Multipass a Multisport, 4 dny Sick days, 2 dny Personal leave
Místo pracoviště: V Celnici 1034/6, 110 00 Praha 1

Jana Zimmermannová
Telefon: +420 234 715 000