Operátor ve výrobě, práce od pondělí do pátku, 25-28 000,-Kč

Jste čerstvým absolventem nebo už nějaké zkušenosti máte? Různorodá práce Vám není cizí? Preferujete práci od pondělí do pátku?
Nabízíme zázemí stabilní prosperující společnosti, která je na trhu více než 26 let. Naše výroba se díky novým zakázkám musí neustále rozšiřovat, a proto hledáme dalšího operátora výroby do našich řad.
Ocelové traverzy se u nás netahají, ale protože ctíme zákony a pravidla, preferujeme muže.

Náplň práce:

Různorodá činnost na svěřených stanovištích v prostorné vytápěné výrobní hale od manipulaci s materiálem, přes jeho zpracovaní nebo obnovu, až po jeho balení a uskladnění.

Požadujeme pouze dvě věci:

- chuť se učit novým věcem
- dochvilnost

Nabízíme:

- Přátelskou atmosféru
- Žádné nesmyslné a nesplnitelné normy (mistři byli dříve operátoři)
- Různorodou práci s možností platového růstu
- Stravenky
- Výkonnostní prémie
- Odměny za produktivitu
- Odměny za přesčasy (nad rámec zákona)
- Odměny za odpracované hodiny ve svátky (nad rámec zákona)
- Odměny za sobotní směny (nad rámec zákona)
- Odměny za mimořádné směny

Petr Jarolím
Údolní 4
62100 Brno
Česká republika
Telefon: +420 724 509 931