Obráběč kovů, soustružník, frézař, 28.000,- + stravenky

I za stávající situace je u nás práce stále dost, a proto jsme se rozhodli rozšířit náš výrobní tým o dalšího kolegu. Jedná se o práci v čistém, moderním a vytápěném prostředí s možností kariérního postupu. Nábor na naše výrobní mistry nemáme, povyšujeme je z našich řad!

Jakého kandidáta hledáme:

-dochvilného a samostatného
-alespoň s minimální zkušeností se soustružením/frézováním
-se středoškolským vzděláním nebo výučním listem
-velkou výhodou je pro nás, když má uchazeč svářečský průkaz.

Náplň práce:

-Kusové i sériové soustružení a frézování
-Rozmanité opravárenské a zámečnické činnosti

Nabízíme:

-Průměrný měsíční výdělek 28 000,- Kč
-Možnost kariérního postupu
-Stravenky
-13,14 plat
-Odměny za odpracované hodiny ve svátky (nad rámec zákona)
-Odměny za produktivitu
-Odměny za sobotní směny (nad rámec zákona)
-Odměny za mimořádné směny

Petr Jarolím
Údolní 4
62100 Brno
Česká republika
Telefon: +420 724 509 931