Obchodní manažer, automobil, kariérní růst

Že technika a obchod nejde dohromady? Hloupost! Do naší menší firmy s mezinárodní působností o 15 lidech hledáme nového kolegu, který bude srdcem technik a duší obchodník. Za poslední roky nás nikdo neopustil a jedná se o zcela novou pozici pro ambiciózního člověka, který by u nás chtěl jednou převzít „kormidlo“
Místo výkonu práce - Židlochovice

Náplň práce:

- Pravidelný kontakt se stávajícími obchodními partnery
- Zkoumání trhu a vyhledávání nových příležitostí
- Technické poradenství k našim produktům a návrhy systémových řešení
- Kompletní prodejno-obchodní realizace od kalkulace po uzavření obchodního případu

Požadujeme:

- Stavební nebo strojařské vzdělání (podmínkou)
- Zkušenosti s protipožární odvětráním, přirozeným větráním nebo systémy denního prosvětlení
- Komunikativní znalost NJ
- Předchozí prodejní zkušenosti

Nabízíme:

- Služební auto (i pro soukromé účely)
- Notebook, mobilní telefon
- Atraktivní mzdu
- Motivační provizní systém
- Možnost kariérního růstu
- Zázemí stabilní internacionální společnosti
- Možnost občasné práce z domu

Petr Jarolím
Údolní 4
62100 Brno
Česká republika
Telefon: +420 724 509 931