Asistentka/Senior recepční ve farmacii

Pro mezinárodní farmaceutickou společnost sídlící na Praze 5 hledáme novou posilu na pozici Asistentka/Senior recepční.

Vaším úkolem bude:

- Správa chodu celé recepce
- Office management
- Samostatné řešení svěřených úkolů administrativního charakteru
- Ad hoc úkoly

Co od Vás budeme požadovat:

- SŠ vzdělání s maturitou
- Komunikativní znalost anglického jazyka
- Uživatelskou znalost MS Office
- Komunikativnost, spolehlivost, samostatnost
- Proaktivní přístup k práci, reprezentativní vystupování
- Zkušenost s podobnou pozicí podmínkou

Co Vám můžeme nabídnout:

- Práci na plný pracovní úvazek
- Pracovní prostředí v mezinárodní společnosti
- Pracoviště na Praze 5, metro Anděl
- Velmi zajímavé finanční ohodnocení 30 – 40.000,-Kč dle zkušeností
- Stravenky, sick days, 25 dní dovolené, Multisport karta
- Dlouhodobá spolupráce
- Nástup možný od 1.6.2020

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete, prosím, své aktuální CV k rukám Evy Švárové.

Eva Švárová
Telefon: +402 234 715 000