Manažer obchodního týmu - Stavebnictví/Fasády. HPP 45+ tis.

Pro našeho klienta, renomovanou a úspěšnou společnost působící v oblasti dodávky fasádních systémů pro větší investiční celky, hledáme vhodné uchazeče pro obsazení pozice VEDOUCÍ OBCHODNÍHO TÝMU. Pozice je vhodná pro uchazeče s obchodní zkušeností prodeje větších investičních celků (podlahové krytiny, nábytek, stavby na klíč apod.)

Hlavní předpoklady a požadavky:

- SŠ/VŠ vzdělání
- Obchodní praxe v oblasti stavebnictví podmínkou
- Osobní zkušenost s přímým prodejem
- Výborné komunikační a organizační schopnosti
- Časová flexibilita
- Řidičský průkaz skupiny B
- PC dovednosti – MS Office + CRM
- Anglický jazyk podmínkou
- Trestní bezúhonnost
- Reprezentativní vystupování
- Stěžejní je efektivní vedení a motivace menšího obchodního týmu
- Nastavování KPI, obchodních cílů, bonusového systému
- Motivace a individuální přístup k jednotlivcům
- Výběr a zaškolování nových obchodníků (ve spolupráci s HR)
- Reporting přímo obchodnímu řediteli
- Pravidelné meetingy, nastavování cílů na další období

Nabízíme:

- Zázemí stabilní společnosti
- Služební automobil
- Notebook
- Mobilní telefon
- Základní nástupní plat 45.000 Kč + variabilní složka mzdy až 200 %. (Možnost reálného výdělku do 120.000 Kč)
- Nefinanční benefity
- Kariérní postup
- Příjemné moderní kanceláře v Praze 3
- Obchodní zastoupení v rámci celé ČR a SR

Pracovní náplň:

- Řízení činnosti obchodního týmu, jejich úkolovaní a pravidelná kontrola
- Aktivní komunikace s klienty v zahraničí (AJ nutná)
- Samostatná obchodní činnost s klíčovými klienty v úrovni KAM
- Organizace a zajištění pracovních meetingů
- Identifikace potřeb zákazníků a jejich komplexní řešení
- Nacházení a trénink nových obchodních zástupců v terénu
- Řízení činnosti obchodních zástupců v terénu

Pakliže Vás nabídka zaujala, prosím zašlete životopis k rukám pana Haladeje.

Vzhledem k vysokému počtu reakcí se ozveme pouze uchazečům, kteří postoupí do užšího kola výběru.

Děkujeme a přejeme krásný den.

Martin Haladej
Telefon: +420 234 715 000