Technik - Elektro, 13. Plat, auto i k soukromým účelům

Pozice „Elektrotechnik, 13. Plat, auto i k soukromým účelům“ Vám nabízí jasně definovanou pracovní dobu od pondělí do pátku a skvělou možnost pro využití Vašich dosavadně nabytých vědomostí v oblasti elektrotechniky. Mimo atraktivního finančního ohodnocení je k dispozici mnoho benefitů jako například služební automobil i pro soukromé účely, 13. plat, stravenky aj.

Požadujeme:

• Řidičský průkaz sk. B
• Vyhlášku 50/1978 Sb. § 6
• Znalost čtení v technické dokumentaci
• Asertivitu

Náplň práce:

• Komunikace se zákazníky/dodavateli
• Podpora obchodního týmu v technických záležitostech
• Technické poradenství
• 10x do roka účast na projektu mimo firmu

Nabízíme:

• Pevnou pracovní dobu po-pá
• 13. Plat
• Možnost platového růstu
• Automobil i k soukromým účelům
• 100,- Kč stravenky
• 23 dní volna
• Bonusy za účast na projektech
• Telefon + PC

Veronika Čechová
Nové sady 988/2
60200 Brno
Česká republika
Telefon: +420 603 226 143