Obchodně technický zástupce, atraktivní platové podmínky

Pozice "Obchodně technický zástupce" Vám nabízí samostatnou práci v zavedeném regionu. Mimo atraktivní fixní mzdy a přehledně definovaného provizního systému je k dispozici mnoho benefitů jako například služební automobil Audi i k soukromým účelům, stravenky nebo home office.

Náplň práce:

- Komunikace s portfoliem stávajících zákazníků telefonicky i osobně
- Akvizice nových obchodních příležitostí
- Prezentace služeb a produktů u zákazníka

Požadujeme:

- Zkušenosti s přímým obchodem v oblasti strojírenství nebo příbuzných oborech
- Znalost angličtiny slovem i písmem
- Znalost čtení technických výkresů výhodou
- Uchazeče s minimálně středoškolským vzděláním
- Výhodou je vzdělání v oboru strojním, stavebním nebo elektro
- Reprezentativní vystupováním
- Řidičský průkaz sk. B.
- Hledáme zodpovědnost, proklientský přístup a ochotu cestovat

Nabízíme:

- Práci ve stabilní společnosti (25 let na českém trhu)
- Dlouhodobou spolupráci a fér přístup
- Atraktivní fixní mzdu + nadstandardní bonusy
- služební vůz Audi i k soukromým účelům
- Systém benefitů
- Odborný profesní růst
- Notebook
- Mobilní telefon
- Home office

Petr Jarolím
Údolní 4
62100 Brno
Česká republika
Telefon: +420 724 509 931