Admin. podpora,čas. flexibilita,SK,150 Kč/hod.,Praha 9

Pro našeho významného klienta z oblasti automobilového průmyslu, hledáme vhodné uchazeče/ky na administrativní podporu SE SLOVENSKÝM jazykem. Jedná se o dlouhodobou spolupráci. Pracoviště Praha 9. Nabízíme 100 % časovou flexibilitu.

Náplň práce:

- administrativní výpomoc se zpracováním klientských případů
- telefonické ověřování zájmu zákazníků po vyplnění formuláře na webových stránkách
- ad hoc administrativní úkoly

Požadujeme:

- časovou flexibilitu - cca 20 hod./týden
- výbornou znalost slovenského jazyka
- maďarský jazyk výhodou
- vhodné pro studenty VŠ
- komunikativnost, spolehlivost, pro - zákaznický přístup

Nabízíme:

- zajímavé finanční ohodnocení 150 Kč/hod.
- dlouhodobou spolupráci
- 100 % časovou flexibilitu
- benefit v podobě stravenek v hodnotě 120 Kč
- práci v příjemném prostředí prestižní automobilové společnosti

V případě zájmu nám prosím zašlete své aktuální CV. Děkujeme.

Petra Babková
Telefon: +420 234 715 000