Recepční, 17.2.-17.3.2020

Pro našeho klienta, významnou farmaceutickou společnost sídlící na Praze 4, hledáme vhodné kandidáty na pozici Recepční v termínu 17.2. – 17.3.2020 vždy od 9-14 hodin.

Náplň práce:

- administrativní zajištění chodu recepce
- uvítání a uvádění příchozích klientů
- zajištění taxi, kurýrů, hotelů
- zajištění letenek a pojištění služebních cest
- zajištění občerstvení
- pošta, emaily, telefony
- objednávání zboží
- ad hoc úkoly

Požadujeme:

- ukončené SŠ vzdělání
- příjemné vystupování
- AJ na komunikativní úrovni
- MS Office na uživatelské úrovni

Nabízíme:

- příjemné pracovní prostředí v mezinárodní společnosti
- nástupní mzdu 140 Kč/hod.
- práci v termínu 17.2.-17.3.2020 (9-14h)

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš aktuální životopis.
Budeme se těšit!

Anna Churáňová
Telefon: +420 724 520 224